آلبوم جدید احسان خواجه امیری بنام «سی سالگی» 9 شهریور منتشر می‌شود

آلبوم جدید احسان خواجه امیری بنام «سی سالگی» 9 شهریور منتشر می‌شود

mp3i ->

آلبوم احسان خواجه امیری 9 روز دیگر منتشر می شود

 

دانلود آهنگ های آلبوم سی سالگی احسان خواجه امیری

 

آلبوم جدید «احسان خواجه‌امیری»، هفته آینده به بازار می‌آید.
 
«احسان خواجه‌امیری» خواننده آلبوم‌های موفق «عاشقانه‌ها» و «پاییز، تنهایی» در گفت‌وگویی از انتشار آلبوم جدیدش -که «سی سالگی» نام دارد- در روز سه‌شنبه 9 شهریور 1395 خبر داد.


 

بر این اساس هواداران این هنرمند یک سال و هفت ماه پس از انتشار آلبوم «پاییز، تنهایی»، مجموعه جدید هنرمند محبوبشان را خواهند شنید.
 
هشتمین آلبوم این خواننده پرطرفدار، مانند سه آلبوم قبلی او توسط موسسه فرهنگی-هنری «آوای هنر» روانه بازار خواهد شد و پخش آن را شرکت «هنر اول» بر عهده خواهد داشت.
 
خواجه‌امیری همچنین قصد دارد موزیک‌ویدئوی یکی از قطعات آلبوم جدیدش را در اختیار مخاطبین قرار دهد. این موزیک‌ویدئو با مجوز وزارت ارشاد عصر روز سه‌شنبه هفته جاری (2 شهریور)  در سایت «ام پی تری ایرانی» منتشر خواهد شد و جزئیات بیشتر درباره آلبوم «سی سالگی» را می‌توانید در روزهای آینده در «ام پی تری ایرانی» بخوانید.
 
آلبوم «عاشقانه‌ها» با صدای این خواننده به موفقیت خوبی در سال‌های اخیر دست یافته بود و خواجه‌امیری پس از آن اجراهای موفقی در داخل و خارج کشور تجربه کرد. او این بار نیز با همان تیم قبلی قطعات را تولید کرده است و  شنیده‌ها حکایت از آن دارد که «سی سالگی» این شانس را دارد که موفقیت «عاشقانه‌ها» را تکرار کند.

 

آلبوم جدید احسان خواجه امیری بنام «سی سالگی»

این مطلب مفید بود ؟
0
0

آلبوم جدید احسان خواجه امیری بنام «سی سالگی» 9 شهریور منتشر می‌شود
امتیاز : 0.00 تعداد رای : 0

نمایش دیدگاه ها
بیان دیدگاه