حامد همایون خندوانه

حامد همایون خندوانه

mp3i ->

حامد همایون در خندوانه

 

حامد همایون در خندوانه

 

حامد همایون خواننده پاپ و سازنده آلبوم "دوباره عشق " میهمان برنامه دیشب خندوانه بود ، رامبد بعد از معرفی عروسک های جدید و جایگزین جناب خان به استقبال حامد همایون رفت .


 

حامد همایون میهمان برنامه خندوانه رامبد جوان شد
حامد همایون خواننده پاپ ایرانی زادهٔ شیراز منطقه فرهنگ شهر است. همایون نخستین کنسرت خود را به نفع کودکان سرطانی در مؤسسه محک برگزار کرد و پس از آن به سرعت در میان مخاطبین به شهرت رسید. شب گذشته برنامه تلویزیونی «خندوانه» با اجرای رامبد جوان، میزبان حامد همایون خواننده آلبوم «دوباره عشق» شد.
جوان در ابتدای این برنامه با پراختن به موضوع سفرهای نوروزی، شادی برنامه را به کسانی تقدیم که مراقب همسفرهای خود در جاده هستند.
 کارگردان «خندوانه»در ادامه پس از اجرای بخش نمایشی دکتر پاینده، با چهار عروسک جدید خود به روی آنتن رفت.
 چهار برادر با حضور خود در «خندوانه» در ابتدا با یادی از جناب خان، محمد بحرانی و عروسک گردان های این عروسک محبوب، فضای شاد و کمدی را در برنامه شب گذشته ایجاد کردند.
حامد همایون و گپ صمیمی اش با رامید جوان
جوان از خواننده پاپ و سازنده آلبوم دوباره عشق برای حضور در استودیو این برنامه تلویزیونی دعوت کرد.

 

حامد همایون در خندوانه

 

حامد همایون

 

گفتگوی جالب رامبد جوان با حامد همایون در خندوانه
همایون در ابتدا ضمن ابراز خوشحالی از حضورش در برنامه خندوانه، درخصوص فعالیت های اخیر خود از تورهای کنسرت خود در شهرهای تهران و دیگر استانهای ایران گفت.
خواننده تیتراژ فرمول یک از اصالت شیرازی خودش بیان کرد و از روزهای کودکی خود عنوان کرد.
 وی پیرامون ورود خود به عرصه موسیقی اظهار داشت:قطعا مثل همه خوانندگان دیگر از سنین کم شروع کردم و در کنار دیگر اهالی خانه زمزمه می کردم و می خواندم و از دبیرستان احساس می کردم که باید در موسیقی فعالیت کنم و مستاصل بودم که چه جوری به خانواده بگویم.
همایون با بیان اینکه متولد 19 بهمن 1361 هستم، عنوان کرد:با دوستان دانشگاه کارهای موسیقی را شروع کردیم و کم کم فعالیتمان را آغاز کردیم.
 وی افزود:19 اسفند پارسال به واسطه قراردادی که بستم کار آلبوم را شروع کردم و یک سال است که موفق شده ام.
 خواننده قطعه موسیقی شیدایی درخصوص لحن متفاوت خود در اجرای موسیقی هایش توضیح داد:وقتی خواستیم حامد همایون رو معرفی کنیم، در اتاق فکرمان تصمیم گرفتیم که نشانه ای جدید با خواصی نو برای مردم منتشر کنیم. خدا را شکر توانستیم لحن اصیلترین زبان فارسی را در موسیقی های خودمان بیاوریم.
 
همایون در ادامه خطاب به مادر خود از او قدردانی و ابراز علاقه کرد و قطعه «چتر خیس» را اجرا کرد.
 وی از گریه کردن در خلوت و شاد بودن روی صحنه گفت و بیان کرد که ماموریتم فرستادن انرژی مثبت به مردم است.
 همایوم در پایان پس از بیان اینکه در سن 18 سالگی عاشقی را تجربه کرده ام، لبخند 20 ثانیه ای خود را ثبت کرد و قول داد تا 4 اجرای خیریه بگذارد و مبالغ بدست آمده از این اجراهای کنسرت را به خیریه ها تقدیم کند.
 گفتنی است؛ همایون در ادامه قول داد تا قطعه ای را برای خندوانه بخواند.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

این مطلب مفید بود ؟
42
8

حامد همایون خندوانه
امتیاز : 3.40 تعداد رای : 50

نمایش دیدگاه ها
بیان دیدگاه