فال روزانه - Daily Omen

فال روزانه

 

فال روزانه

 


فال روزانه چهارشنبه 15 دی 1395

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
دوست عزیزی که 15 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اگر این اواخر به مسائل درونیتان بی توجه بوده اید، امسال این فرصت را خواهید داشت که بی توجهی های خود را جبران کنید. سال جدید زندگیتان سالی فوق العاده برای یافتن جواب سوال های بسیاری خواهد بود. این که چه چیزهایی برایتان بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارند، این که وقتتان را با چه کسانی دوست داریدبگرانید و این که دوست دارید ده سال دیگر کجا باشید. هر چقدر برای شناختن خودتان بیشتر وقت بگذارید اهدافتان برایتان اهمیت بیشتری خواهند یافت و تلاش بیشتری برای به دست آوردن آنها از خود نشان خواهید داد. امسال خانه و خانواده تأثیر زیادی روی زندگی شما خواهند داشت. فرصت کاری که در بهمن ماه برایتان پیش می آید را جدی نگیرید، چرا که ممکن است به آن خوبی که شما فکر می کنید نباشد، جانب احتیاط را رعایت کنید. ماه های آخر سال سرشار از فعالیت های اجتماعی و دوستی های شیرین خواهد بود.حتی شاید عشقی شیرین نیز در راه باشد!

 

 

فال و فال‌گیری به معنای کوشش در پیشگویی آینده (معمولاً آینده یک فرد) از راه روش‌های نهانی یا فراطبیعی است.فال‌گیری یکی از شاخه‌های نهان‌شناسی است.باید توجه داشت که فال را نباید با طالع بینی اشتباه گرفت. طالع بینی نوعی پیشگویی است که از اختیار فرد خارج است؛ یعنی فرد قدرت انتخاب و اختیاری در آن ندارد، همچنین پیشگویی در طالع بینی بر اساس وضعیت ستارگان در زمان تولد فرد می‌باشد (مانند طالع بینی چینی یا طالع بینی هندی). اما در فال پیشگویی با توجه انتخاب فرد بدست می‌آید و برخلاف طالع بینی به تاریخ تولد بستگی ندارد (مانند فال تاروت یا فال حافظ). بنابراین نباید واژه فال را با طالع بینی اشتباه گرفت پس واژه‌هایی مانند فال چینی، فال مصری، فال شخصی اشتباه می‌باشد.

همان‌طور که طالع بین‌ها به ستاره‌ها رجوع می‌کنند تا پیشگویی کنند، فالگیران نیز روشها و راه‌های خاص خود را برای پیشگویی دارند.

برای مثال فالگیر در فال قهوه، پیشگویی دربارهٔ آینده فرد را با توجه به شکل ایجاد شده در فنجانی که از آن قهوه نوشیده شده‌است استخراج می‌کند.

و یا با اختراع و پیدایش ماشین چاپ، کارت‌های بازی بسیار ارزان در دسترس همگان قرار گرفت و از آن زمان فال با کارت نزد فالگیرها محبوبیت زیادی یافت. در این میان بخصوص کارتهایی موسوم به کارت تاروت که تصاویر و نقشهای رنگی عجیب و غریب دارند، از قدیم توجه طالبان رازها را به خود جلب کرده‌است. فالگیر با توجه به این که چه کارتهایی باز شده‌اند، چگونه و درچه محیطی قرار دارند؛ پس از بررسی کارتهای تاروت، سرنوشت او را از روی کارتها می‌خواند.

 

 

فال روزانه

 

 

 

 

 

  فال روزانه ماه فروردین

 

هر چند که نیاز شدیدی به داشتن آرامش و راحتی خیال دارید، با این همه اتفاقی که در زندگیتان در جریان است ریلکس بودن امری غیر ممکن به نظر می رسد. به ثبات رساندن وضعیت موجود و ازبین بردن مسائل پیچیده غیر ممکن نیست، اما به تلاش و انرژی فراوانی نیاز دارد. هر گاه در طول روز دیدید که اوضاع فراتر از حد تحمل شما رفته است کمی دست نگه دارید و کمی خودتان را با پرداختن به معنویات آرام کنید. دعا کردن و یا مدیتیشن، یا هر چیز دیگری که به آن معتقد هستید در میان این طوفان تند به شما احساس آرامش و سکون خواهند بخشید. با کمی فکر کردن می توانید از درست بودن انتخاب های اخیرتان مطمئن شده و با امیدواری بیشتری برای رسیدن به هدفتان تلاش کنید.

 

 

 

فال روزانه

 

 

 

 

 

  فال روزانه ماه اردیبهشت

 

 

 امروز شما آنقدر لجوج و سرسخت شده اید که دیگران اصلا نمی توانند به این یک دندگی شما غلبه کنند. متاسفانه داشتن انتظارات بیش از حد و نا بجا از دیگران برای شما نتیجه ای جز نا امیدی به همراه نخواهد داشت. بهتر است منطقی و عملگرا باشید و وقت خودتان را با افرادی که چیزی جز حرف زدن و وعده و وعید بلد نیستند هدر نکنید. حرف هایی که هیچ عملی به دنبال نداشته باشند فاقد هر گونه ارزشی هستند. برای رسیدن به موفقیت باید خیلی تلاش کنید، شاید موفقیت در سرنوشت بعضی ها نوشته شده باشد، اما اکثر آدم ها تنها با تلاش و سخت کوشی به آن رسیده اند. منتظر ننشینید تا از آسمان خوشبختی ببارد!

 

 

فال روزانه

 

 

 

 

 

  فال روزانه ماه خرداد

 

عمل کردن به مسئولیت هایی که این اواخر در محل کار خود پذیرفته اید می تواند امروز برای شما چالش برانگیز باشد، مگر این که همه جوانب را در نظر گرفته و منابع را بررسی کرده و زمان کافی برای انجام کارهایتان در نظر بگیرید. متاسفانه در حال حاضر دلتان جای دیگری است و مسائل معنوی و عاطفی برایتان از اهمیت و اولویت بالاتری برخوردار هستند و تمایل زیادی به انجام وظایف و کارهای روزمره تان احساس نمی کنید. تنها راه چاره این است که زمانی را هم برای پرداختن به این خواسته ها و نیازهای خود در نظر بگیرید تا انجام وظایفتان را به صورت منفی تحت تأثیر قرار ندهند؛ مثل همیشه تعادل در همه چیز و همه جا باید رعایت شود.

 

 

 

فال روزانه

 

 

 

 

 

 

 فال روزانه ماه تیر


روابطتان در حال حاضر آنقدر پیچیده شده اند که نمی دانید چکار باید بکنید؛ خوشبختانه اگر با دوستان قدیمی خود ارتباط برقرار کرده و تمرکزتان را تنها روی رابطه ای که با یک نفر دارید نگذارید همه چیز خیلی راحت تر خواهد بود. به نظر می رسد در حال حاضر تنها چیزی که می تواند روی موفقیتتان اثزگذار باشد میزان حمایتی است که از دیگران دریافت می کنید، اما به نفعتان است که زیاد خودتان را به حمایت ها و کمک های دیگران وابسته نکنید. روزهای آخر ماه رسیده اند و نگرانی همیشگی شما از این که مبادا دچار کمبود منابع مالی شوید به سراغتان آمده است، نگران هیچ چیز نباشید، تا زمان دریافت حقوق بعدیتان خرج زیادی در انتظارتان نیست.

 

 

 

فال روزانه

 

 

 

 

 

 فال روزانه ماه مرداد

 

عزم و اراده فعلی شما نشان دهنده میل شدیدی است که به ایجاد تغییر در زندگی و خانه خود احساس می کنید. با این حال باید مواظب باشید بیش از اندازه روی مسائل شخصی خود تمرکز نکنید و به فعالیت های حرفه ای خود نیز به اندازه کافی توجه داشته باشید. ذهنتان سرشار از ایده هایی فوق العاده و راه حل هایی هوشمندانه برای بهتر کردن عملکردتان و انجام وظایفی که در محل کارتان به عهده دارید است. سعی کنید در ابتدای روز سخت ترین کارهایی که در انتظارتان هستند را انجام دهید تا در ادامه روز دستتان باز باشد. در پایان روز خودتان را به یک دوش آب گرم، یک فنجان چای داغ و یک کتاب شعر خوب مهمان کنید.

 

 

 

فال روزانه

 

 

 

 

 

 فال روزانه ماه شهریور

 

شما نیاز شدیدی به داشتن یک استراحت و رهایی از فشاری که روند تکراری کارهای روزمره دارد به شما وارد می کند احساس می کنید. اما در واقع آنچه شما به آن نیاز دارید بهتر کردن وضعیت کاریتان و یافتن راه حلی دائمی برای این مشکل است تا برای همیشه از این احساس بد رهایی پیدا کنید. سعی کنید در سمینارهای مرتبط با کارتان و یا کلاس های آموزشی که می توانند به بهبود عملکردتان کمک کنند شرکت کنید. فرقی نمی کند از چه طریق زاویه دید خود را گسترش دهید، مهم این است که اگر برخوردتان منطقی باشد این کار به گسترش فعالیت های شما کمک خواهد کرد. اولین قدم برای این کار این است که آینده خود را همان طوری کهم یخواهید باشد تصور کنید.

 

 

 

فال روزانه

 

 

 

 

 

 فال روزانه ماه مهر

 

امروز باید سعی کنید سطح هیجان خود را کنترل کرده و تا جای ممکن همه چیز را ساده نگه دارید. باید رویکردی عمل گرایانه داشته باشید و با افرادی که مسئولیت پذیری بالایی دارند همراه شوید تا به رسیدن شما به اهدافتان کمک کنند. تکیه کردن به شخصی که مورد اعتماد شماست می تواند به شما احساس اطمینان خاطر بخشیده و در پیش برد اهدافتان به شما کمک کند، اما اگر این شخص به وعده و وعیدهایی که داده است عمل نکند باید نگاهی جدی به پایه و اساس این رابطه بیندازید. خودتان را همیشه برای بدترین شرایط هم آماده نگه دارید، اما حتی در بدترین شرایط هم امید خودتان را از دست ندهید و دست از تلاش برندارید.

 

 

 

فال روزانه

 

 

 

 

 

 فال روزانه ماه آبان

 

شاید مجبور باشید برای برآورده کردن انتظاراتی که دیگران از شما دارند به سختی تلاش کرده و حتی ساعات بیشتری کار کنید. با این حال باید مواظب باشید چه در روابط شخصی و چه حرفه ای خود هیچ ابهامی به جا نگذارید و تحت تأثیر شخصی که قصد دارد شما را از لحاظ عاطفی متأثر کرده و به هدف خود برسد قرار نگیرید. حتی اگر از این که چه می خواهید اطمینان کامل داشته باشید هم احساساتتان می توانند همه چیز را تحت الشعاع قرار دهند.

 

 

 

فال روزانه

 

 

 

 

 

 فال روزانه ماه آذر

 

حفظ ثبات در محل کارتان زحمتی بسیار بیشتر از آن چیزی که در نگاه اول به نظر می رسد برایتان به همراه خواهد داشت و اوضاع خیلی گیج کننده به نظر می رسد. در واقع شکاف عمیقی بین رویاهایتان و وظایفی که به عهده دارید وجود دارد. پیش از آن که تصمیم نهاییتان را گرفته و مسیر جدیدی دریش بگیرید، تمام گزینه های پیش روی خود را بسنجید. تنها چیزی که می تواند موفقیت های فردایتان را محدود کند تردیدهای امروزتان هستند. در زمینه روابط عاطفی ممکن است یکی از دوست هایتان پیشنهادی برایتان داشته باشد و بخواهد شخصی را به شما معرفی کند، بهتر است کمی احتیاط کنید و چشم بسته این پیشنهاد را نپذیرید.

 

 

 

فال روزانه

 

 

 

 

 

 فال روزانه ماه دی

 

امروز شما کاملا می دانید چه چیزی می خواهید و همین باعث می شود خیلی رک و صریح با دیگران در مورد خواسته ها و نیازهایتان صحبت کنید. اما باید مواظب باشید این وضعیت باعث نشود احساساتی برخورد کرده و کار اشتباهی انجام دهید. شاید احساساتتان به نظر کمی متناقض باشند و فکر کنید بهتر است آنها را سرکوب کنید، اما این کار تنها باعث خواهد شد وقتی که اصلا انتظارش را ندارید این فشار منجر به یک انفجار بزرگ شود. امروز وابستگی عاطفی شدیدی نسبت به عشقتان احساس کنید و حتی کمی حسادت در وجودتان جرقه بزند، اما بهتر است بیخود از کاه کوه نسازید و کام خودتان را تلخ نکنید.

 

 

 

فال روزانه

 

 

 

 

 

 فال روزانه ماه بهمن

 

قدرت درونی شما در حال حاضر در اوج خود قرار دارد و به همین دلیل هم اعتماد به نفس زیادی در وجود خود احساس می کنید. تاثیری که روی دیگران می توانید داشته باشید خیلی بیشتر از دیگر اوقات است و به راحتی می توانید آنها را را قانع کنید آنچه انتظار دارید را انجام دهند، البته باید مواظ باشید با اصرار و پافشاری بیش از حد در آنها بازخورد منفی ایجاد نکنید. امروز مواظب افکارتان باشید، زیرا به احتمال زیاد هر آنچه از فکرتان بگذرد عملی خواهد شد. اگر می خواهید در دراز مدت این موفقیت خود را حفظ کنید سعی کنید بیش از اندازه به دیگران تکیه نکنید و تا جای ممکن استقلال داشته باشید، خودتان بهتر از هر شخص دیگری می دانید چه چیزی به نفعتان است.

 

 

 

فال روزانه

 

 

 

 

 

فال روزانه ماه اسفند

 

در کمال تعجب شما امروز از برنامه ریزی کردن برای کارهایتان و انجام آنها به صورت جدی لذت بسیاری می برید. شما باید تعادلی منطقی بین  دنبال کردن رویاهایتان و مدیریت کارهای روزمره و ضروری خود ایجاد کنید. شاید این وضعیت شما را دچار دوگانگی و سرگشتگی کند، اما با کمی دقت و تامل خواهید دید که رسیدگی به وظایف و مسئولیت هایتان پایه و اساسی منطقی برای اهداف بزرگترتان به وجود خواهد آورد. اگر توانستید کارهایتان را کمی زودتر تمام کنید حتما زمانی را به انجام ورزش و فعالیت های فیزیکی اختصاص دهید، شاید فکر کنید بعد از این همه کار بهتر است به خانه رفته و استراحت کنید، اما آرامشی که ورزش کردن به شما خواهد داد غیر قابل باور است.

 

 

فال حافظ

 

کانال موزیک نواز

منبع : برترین ها